Nasz zespół

Daniel Kubach Lewa ręka Botmana. Odpowiedzialny za sprawy operacyjne.

Od 23 lat zajmuje się zarządzaniem spółkami i budowaniem sieci sprzedaży. Od 16 lat buduje biznes globalny posiadając klientów w ponad 100 krajach na świecie.

  • Odpowiedzialny za sprawy operacyjne w firmie
  • Anioł biznesu w projekcie
  • Od lat automatyzuje sprzedaż i uczy tego innych.
Krystian Kubach Prawa ręka Botmana. Odpowiedzialny za pomoc w zdobywaniu klientów.

Odpowiedzialny za koordynację firmy w biznesie i marketingu. Od 15 lat zajmuje się projektami z zakresu:

  • branży odszkodowań
  • branży medycznej
  • branży prawnej
  • branży muzycznej

W ostatnim czasie uczy, jak zwiększać sprzedaż w firmach oraz dostarcza im nowych technologii ułatwiających sprzedaż i rekrutację.

Umów spotkanie z doradcą

OPINIE

Co mówią o nas użytkownicy BOTMANA

Ryszard Drążek

Jeśli uznajesz, że budując społeczność na LinkeIn potrzebujesz “dźwigni” to warto skorzystać z BOTMANA. Proste w obsłudze narzędzie, które przyspieszy pozyskiwanie precyzyjnych kontaktów. Przydaje się zarówno do budowania marki jak i pozyskiwania nowych obserwujących.

Andrzej Giertuga

Zajmuję się prowadzeniem działań i zabezpieczeń na poziomie ratownictwo KPP
Prowadzę szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Od niedawna działam w zakresie automatyzacji oraz sprzedaży pakietów medycznych. Dzięki BOTMAN mogę poszukiwać nowych klientów w sposób zautomatyzowany, dzięki czemu nie muszę zatrudniać osoby na etat, która wykonywała by te same zadanie, a dalszą rozmowę z osobą zainteresowaną prowadzę już osobiście.

Mariusz Kurak

Gorąco polecam BOTMANA – w zaledwie 3 tygodnie zwrócił się z nawiązką, mimo licznych banów na LinkedIn, bo mam świeżutkie konto, pozyskałem tyle klientów, że wczoraj wpadło 25 000 zł na inwestycje, dla mnie 2500 zł i to tylko początek, bo dostałem deklaracje, że zaraz będą większe kwoty

BOTMAN Cię przekonał?

Wykup interesujący Cię pakiet subskrypcji i zacznij pozyskiwać cennych leadów. Jak to mówią czas to pieniądz, im dłużej się zastanawiasz tym więcej klientów przejmuje konkurencja!