BOTMAN - idealne narzędzie do automatyzacji sprzedaży

Sprawdzony sposób na więcej kontaktów, klientów, partnerów biznesowych. Nawiąż kontakty na LinkedIn w prosty, zautomatyzowany sposób.
BOTMAN

Zobacz, co może dla Ciebie zrobić BOTMAN!

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

W czym BOTMAN może Ci pomóc?

 • W czym BOTMAN może Ci pomóc?
  Wyszukam dla Ciebie właściwych, wyselekcjonowanych klientów na LinkedIn. Powiedz mi, kogo szukasz? Sprecyzuj swoją grupę docelową: Jakich klientów szukasz? Z jakich branż? Na jakich stanowiskach? Z jakich krajów i miast? A ja znajdę ich dla Ciebie i dodam ich do znajomych.
 • Napiszę wiadomości do Twojego potencjalnego klienta.
  Ustaw kolejkę wiadomości, dzięki której będę wysyłał wiadomości według konkretnej sekwencji. Jeżeli osoba nie odpisze, możesz ustawić kolejne wiadomości, które zostaną do niej wysłane z odpowiednim opóźnieniem czasowym.
 • Przekażę wszystkie potrzebne informacje.
  W sekwencji wiadomości wstaw dokładnie to, co mam napisać klientowi. Żeby zachęcić go do dalszej konwersacji, wstaw link do Twojego kanału na YouTube, opis produktu lub korzyści, które zyska, po zakupie Twojego produktu.
 • Jestem w pełni zautomatyzowany - ja pracuję, Ty dostajesz leady!
  Oszczędzam Twój czas. Zamiast siedzieć godzinami przy komputerze i szukać potencjalnych klientów — ja zrobię to za Ciebie. Jestem w pełni zautomatyzowany. Codziennie będę generował i dostarczał Ci leady do potencjalnych klientów, ale Twoim zadaniem jest to, aby je podopinać.
DLACZEGO MY?

Dlaczego BOTMAN to najlepsze rozwiązanie do pozyskiwania leadów?

Ja szukam klientów,
a Ty dostajesz gotowe
leady.

Pracuję dla Ciebie
przez 24 godziny na
dobę.

Nie płacisz za mnie
podatów i ZUSu oraz
składki zdrowotnej.

Nie choruję i zawsze
pracuję dla Ciebie.

Zaoszczędzę Ci
90% czasu.

Od dzisiaj pracujemy
w zespole!

TEGO POTRZEBUJESZ

Idealne narzędzie do generowania leadów

 • Codziennie dostarczę Ci potencjalnych klientów, których znajdę wg Twoich wskazówek.
 • Dzięki mnie w zautomatyzowany sposób rozszerzysz sieć swoich kontaktów.
 • Wyselekcjonuję właściwych klientów po to, abyś nie tracił czasu.
 • Ty określasz kogo szukasz, a ja pracuje dla Ciebie.
 • Codziennie rano otrzymasz ode mnie leady – dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Pracuję nawet, gdy Ty zamkniesz już komputer!
ZACZNIJ DZIAŁAĆ

Skontaktuj się z potencjalnymi klientami, dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi.

To tylko 5 prostych kroków:
1
Kupujesz BOTMANA, a my instalujemy go na Twoim koncie LinkedIn.
2
Otrzymujesz od nas szkolenie, na którym tłumaczymy Ci, czym jest i jak ustawić kampanię BOTMAN.
3
Ustawiasz i uruchamiasz swoją pierwszą kampanię BOTMAN.
4
BOTMAN nawiązuje kontakt z potencjalnymi klientami, a Ty otrzymujesz gotowe leady.
5
Zamieniasz leady na klientów.
OPINIE

Co mówią o nas użytkownicy BOTMANA

Ryszard Drążek

Jeśli uznajesz, że budując społeczność na LinkeIn potrzebujesz “dźwigni” to warto skorzystać z BOTMANA. Proste w obsłudze narzędzie, które przyspieszy pozyskiwanie precyzyjnych kontaktów. Przydaje się zarówno do budowania marki jak i pozyskiwania nowych obserwujących.

Andrzej Giertuga

Zajmuję się prowadzeniem działań i zabezpieczeń na poziomie ratownictwo KPP
Prowadzę szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Od niedawna działam w zakresie automatyzacji oraz sprzedaży pakietów medycznych. Dzięki BOTMAN mogę poszukiwać nowych klientów w sposób zautomatyzowany, dzięki czemu nie muszę zatrudniać osoby na etat, która wykonywała by te same zadanie, a dalszą rozmowę z osobą zainteresowaną prowadzę już osobiście.

Mariusz Kurak

Gorąco polecam BOTMANA – w zaledwie 3 tygodnie zwrócił się z nawiązką, mimo licznych banów na LinkedIn, bo mam świeżutkie konto, pozyskałem tyle klientów, że wczoraj wpadło 25 000 zł na inwestycje, dla mnie 2500 zł i to tylko początek, bo dostałem deklaracje, że zaraz będą większe kwoty

CENNIK

Automatyczne narzędzie sprzedażowe w dogodnych pakietach

Pakiet pro

1250

/miesiąc

1016,27 zł netto + VAT

 • Funkcje BOTA PRO
 • Jeden BOTMAN na jedno konto LinkedIn
 • W każdym momencie możesz zrezygnować!
 • Darmowe aktualizacje oprogramowania
 • Szkolenie wdrażające

BOTMAN zapewni Ci inteligentne i zautomatyzowane działanie w chmurze, automatycznie wyśle zaproszenia i wiadomości do potencjalnych klientów oraz poprowadzi za Ciebie kampanie na LinkedIn. Wypróbuj na miesiąc już teraz!

Pakiet BIZNES

2500

/miesiąc

2 032,52 zł netto + VAT

 • Funkcje BOTA BIZNES
 • Jeden BOTMAN na jedno konto linkedIn
 • Wsparcie BIZNES
 • Darmowe aktualizacje oprogramowania
 • W każdym momencie możesz zrezygnować
 • Szkolenie wdrażające + 2 konsultacje podczas współpracy

Z tym pakietem będziesz w stanie w pełni doświadczyć i wykorzystać potencjał oprogramowania BOTMAN. Wersja BIZNES pomoże Ci między innymi w ulepszeniu swojego konta LinkedIn oraz znalezieniu trafniejszych kontaktów. Ze wsparciem BIZNES praca z botem staje się jeszcze łatwiejsza!

Przesuń w bok palcem, aby porównać pakiety

*Każda kolejna konsultacja dodatkowo płatna. Po więcej informacji skontaktuj się z nami mailowo.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Kupiłem bota i co teraz?

  Teraz mamy dwa dni na to, by uruchomić za Ciebie bota. W ciągu tych dwóch dni ktoś z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą i umówimy szkolenie, na którym nauczymy Cię, jak samemu ustawiać bota. W międzyczasie możesz przygotować, dla ułatwienia swojej pracy najważniejsze elementy kampanii, tj. m.in. ustalenie grupy docelowej, treści wiadomości, cel kampanii, itp.

 • Czym jest kampania?

  Bot pozwala Ci na ustawienie automatycznego wysyłania zaproszeń, wiadomości i tworzenia wydarzeń na LinkedIn. Kampania natomiast to szereg tych wszystkich działań, które po ustawieniu w panelu bota, mają pomóc Ci w osiągnięciu założonego celu.

 • Czym jest grupa docelowa?

  Aby kampania działała, musi być skierowana do konkretnej grupy odbiorców. Przed ustawieniem bota, zastanów się, do kogo chcesz kierować swoje treści. W tym celu pomoże Ci zdefiniowanie swojej grupy docelowej. Pomyśl, kto może być zainteresowany Twoim produktem. Następnie oszacuj ich wiek, płeć, lokalizację, stanowisko, firmę.

 • Czym jest cel kampanii?

  Aby kampania odniosła właściwe rezultaty, należy wyznaczyć jej cel. Zastanów się, co dokładnie chcesz osiągnąć, rozpisz ścieżkę działań, które przybliżą Cię do osiągnięcia tego celu.

  Przykład:
  Cel: 100 osób na wydarzeniu online.

  Szacunkowo na wydarzeniu pojawia się 10% osób, więc trzeba doprowadzić do tego, żeby zapisało się 1000 osób, dlatego należy zaprosić 10 000 osób.

  Ścieżka działania:
  Krok 1: Utwórz wydarzenie.
  Krok 2: Zaproś na nie 10 000 osób, z uwzględnieniem Twojej grupy docelowej.
  Krok 3: Ustaw wiadomość przypominającą o wydarzeniu (Follow up).
  Krok 4: Przygotuj materiały/prezentację do wydarzenia.
  Krok 5: Przeprowadź wydarzenie.
  Krok 6: Wyślij kolejną wiadomość (follow up) do uczestników wydarzenia, z podziękowaniem za udział i podsumowaniem. Zawrzyj w niej ofertę swojego produktu ograniczoną czasowo.
  Krok 7: Na następny dzień przygotuj kolejną wiadomość (follow up), z treścią przypominającą o Twoim produkcie i kontaktem do Ciebie.

 • Czym jest Sales Navigator?

  Jest to płatna, rozszerzona wersja LinkedIn, dzięki której poprzez kilka kliknięć możesz znaleźć wszystkie profile osób na LinkedIn, z konkretnej grupy docelowej, (np.: Znajdziesz właścicieli firm z Dolnego Śląska) i zobaczysz, ile potencjalnych kontaktów możesz nawiązać.

 • Czy muszę posiadać Sales Navigator?

  Nie, subskrypcja Sales Navigatora nie jest niezbędna do prawidłowego działania BOTMANA.

 • Jak zalogować się do konta Botman?

  Po zakupie bota nasz zespół w ciągu 48 h utworzy dla Ciebie konto na platformie, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie ustawiać kampanie i zarządzać botem. Dostępy do konta otrzymasz od nas podczas indywidualnego szkolenia. Po zakupie bota ktoś z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą i ustali dogodny termin szkolenia.
  Jeżeli już posiadasz dostępy i jesteś po szkoleniu, należy zalogować się swoimi danymi, które otrzymałeś od nas pod linkiem:
  Panel – https://panel.lnkd-automation.pl
  Smart chat – https://chat.lnkd-automation.pl

 • Czym jest Smart Chat?

  Smart Chat to miejsce, w którym pojawiają się wiadomości. Za pomocą SmartChat możesz również ustawić promocję wydarzeń, promocję postów oraz kontrolować aktywność Twoich botów. Więcej o konfiguracji Smart Chat znajdziesz w zakładce Baza Wiedzy, po zalogowaniu na swoje konto w panelu (pytanie nr 83).

 • Czym jest Panel?

  Panel to miejsce, w którym ustawia się wszystkie elementy kampanii, tj.: treści wiadomości, grupę docelową, zaproszenia i ich ilość.

BOTMAN Cię przekonał?

Wykup interesujący Cię pakiet subskrypcji i zacznij pozyskiwać cennych leadów. Jak to mówią czas to pieniądz, im dłużej się zastanawiasz tym więcej klientów przejmuje konkurencja!